Uzm. Dr. Ersin Aydın

Bırakın Yaşınızı Yıllar Değil Cildiniz Anlatsın!
naturelbotoks-ersin-aydin-3

Dr. Ersin Aydın

Dermatoloji Uzmanı

Dermatolog Dr. Ersin Aydın, 2003 yılında Tıp Fakültesinden, 2012 yılında ise Gülhane Askeri Tıp Fakültesi Dermatoloji Uzmanlığından başarıyla mezun olarak meslek hayatına başladı. Dermatoloji alanında yurt içinde ve dışında pek çok eğitimi tamamladı. Dr. Aydın, 2018 yılından bu yana İstanbul Ataköy Towers’daki adını taşıyan kliniğinde hastalarını tedavi ediyor ve deneyimli uzman bir ekiple çalışıyor. 

Dermatolog Dr. Ersin Aydın, güncel uluslararası tıbbi yayınları takip ederek alanındaki yenilikleri başarıyla uyguluyor. Bugüne dek cilt alanında pek çok tedaviyi uygulayan ve yaptığı uygulamaları kongre ve üniversitelerde anlatan Dr. Aydın, özellikle botoks ve dolgu konusunda yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üzerine çekiyor. 

Dr. Aydın, ‘Naturel Botoks’ markasını tescilleyerek 10 binden fazla yaptığı uygulamalarla basının ve kamuoyunun dikkatini çekti. Özellikle yenilikleri takip eden Dr. Ersin Aydın, insan vücudunun en önemli bileşeni olan cildin yenilenme ve yaşlanma karşıtı konularındaki uygulamalarında çalışmayı seviyor. 

Dermatolog Dr. Ersin Aydın ‘Çünkü Doğal Olmak Güzeldir!’ mottosuyla güzelliğin doğallıkla olan ilişkisine vurgu yapıyor.  ‘Natürel Botoks’ çalışmalarının yanında dolgu uygulamaları ve lazer alanındaki başarılı çalışmalarıyla hastalarının yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. 

 

Dr. Ersin Aydın, ulusal ve uluslararası kongrelerde düzenlenen estetik ve kozmetik uygulamalarda eğitmenlik ve moderatörlük yaptı. Kliniğinde kabul ettiği çok sayıda Dermatolog ve Plastik Cerrah meslektaşlarına eğitimler verdi.

 

Ayrıca ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanmış 30’un üzerinde makale, ulusal ve uluslararası bilimsel toplantılarda sunulmuş 40’ın üzerinde poster bildirimi ile ülkemizi Dermatoloji alanında temsil etti, etmeye devam ediyor. Çok sayıda ulusal ve uluslararası dergilerde yayın hakemliği yapan Dr. Ersin Aydın akademik çalışmalarına devam ediyor. Dermatoloji asistanlarına edindiği deneyimleri ve tecrübelerini aktarıyor.

 

Dermatolog Dr. Ersin Aydın; Estetik ve Kozmetik Dermatoloji Derneği, Türk Dermatoloji Derneği, Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği, Kozmetoloji ve Dermatoloji Akademisi Derneği, Ankara Deri ve Zührevi Hastalıklar Derneği, Türk Pediatrik Dermatoloji Derneği, Türk Tabipler Birliği İstanbul Tabip Odası üyesidir.

Whatsapp

Hemen Ara